Helge Strand er klar til å måke Horg kulturhus fram fra en lang vinter- og koronadvale. Endelig blir det konserter her igjen.
Helge Strand er klar til å måke Horg kulturhus fram fra en lang vinter- og koronadvale. Endelig blir det konserter her igjen.

Helge er klar for å skufle vinteren unna og vekke Horg opp fra dvalen

Om man driver et av verdens minste kulturhus med maks 20 i publikum, da blir avstandskrav og restriksjoner nærmest umulig å forholde seg til. Derfor har Horg kulturhus vært stengt i lang tid. Men nå kan Helge Strand snart invitere til musikkopplevelser igjen.

Publisert Sist oppdatert

I fjor ble det ett arrangement på Horg. Åtte i publikum fikk med seg en konsert, som må kunne betegnes som ultra intim, med Asbjørn Ribe. Resten av planene for våren og sommeren måtte driver, Helge Strand, bare skrinlegge.

Velg hvordan du vil lese oss

5 uker for 5 kroner

Deretter 139,- per måned.
Ingen binding.

Kjøp her

Se flere
tilbud

Klikk her

Powered by Labrador CMS